Konut Satışlarında 2018’in Son Fırsat Kampanyası

Konut Satışlarında 2018’in Son Fırsat Kampanyası

Bankadaki yatırımınızı koruyarak; ister (‘0’) sıfır faizli 36 ay, ister 0,98 faizli (yaşama hazır daireler için geçerlidir) 60 ay taksitli seçenekleriyle yılın son kampanyasında, birikimlerinizi çift taraflı değerlendirebilir, yatırım sepetinizi genişletebilir, risklerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Üstelik istediğiniz eve sahip olarak!

Devam eden inşaatlarda, maliyet artışları henüz projelere yansımadı. Piyasalar dengeye oturduğunda, kur artışları ile enflasyonun etkisi, oluşan maliyetleri projelere yansıtacak ve konut fiyatları yükselecektir. Unutmayınız ki ülkemizde gayrimenkul her zaman en kazançlı yatırım aracı olmuştur. Döviz kuru riskine girmeden faizler ve enflasyon arasındaki dar makasa kendinizi kaptırmadan siz de şimdi yatırımlarınıza doğru yön verin.

Bizimle iletişime geçerek hemen (‘0’) sıfır faizli 36 ay veya 0,98 faizli 60 ay taksitli seçenekleriyle yıl sonu kampanyamızdan yararlanabilir ya da peşin alımlardaki sürpriz indirimlerden faydalanarak hem alırken hem de satarken kazanır, döviz kuru ve faizlerin çok üzerinde bir getiri sağlayabilirsiniz.

ÜST